GüvercinciLer Forum III Guvercin III MUHABBET III KANARYA III PAPAGAN III KÖPEK III KEDİ IIII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GüvercinciLer Forum III Guvercin III MUHABBET III KANARYA III PAPAGAN III KÖPEK III KEDİ IIII

GüvercinciLer Forum III Guvercin III MUHABBET III KANARYA III PAPAGAN III KÖPEK III KEDİ IIII TÜM HAYVANLAR III

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapOyun Salonu
KuraLLara Uymayan Olursa ÖzeL Msj La [Mardinci]'Ye Şikayet Eden Ödüllendirilicek. ArkadaşLar 7 Adet Moderatör Alımı Olucaktır.. İlgiLenen ArkadaşLar Lütfen [MardinLi]'iLe İrtibata Geçsin.. GÜVERCİNCİLER FORUM ...
SaaT
Archive
KULLANICI PANELİ
Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL ConfigureProfiliniz
Bilgiler
Seçenekler
İmza
Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL Kwalletmanager Sosyal
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL Newmsg Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder
Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL Kthememgr
Gözlenmiş Konular
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» BURSA'DAN AYAKKABICI NİHAT ABİNİN SİNYALLİ KARABAŞ OYNARLARI
Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL EmptyPtsi Mart 08, 2010 9:36 pm tarafından İBRAHİM GÖKKAYRAK

» Zoonoz (Hayvanlardan İnsana Geçen) Hastalıklar
Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL EmptyPtsi Ocak 25, 2010 4:26 pm tarafından GüvercinciLeR

» c)Aşı Programı:
Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL EmptyPtsi Ocak 25, 2010 4:25 pm tarafından GüvercinciLeR

» Köpek Beslenmesinde Yapılan Hatalar
Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL EmptyPtsi Ocak 25, 2010 4:23 pm tarafından GüvercinciLeR

» köpek EĞİTİM TASMASI
Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL EmptyPtsi Ocak 25, 2010 4:23 pm tarafından GüvercinciLeR

» köpekler için DERİ SEVK NAYLON SEVK ZİNCİR SEVK
Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL EmptyPtsi Ocak 25, 2010 4:22 pm tarafından GüvercinciLeR

» köpekler için lazım olan eşyalar
Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL EmptyPtsi Ocak 25, 2010 4:22 pm tarafından GüvercinciLeR

» Hazır Mama Seçiminde Altın Öğütler..
Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL EmptyPtsi Ocak 25, 2010 4:21 pm tarafından GüvercinciLeR

» BARINAKLARIN BAKIM VE TEMİZLİĞİ
Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL EmptyPtsi Ocak 25, 2010 4:21 pm tarafından GüvercinciLeR

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Anahtar-kelime
kuşları muhabbet
En iyi yollayıcılar
Mardinci
Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL I_vote_lcapBu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL Voting_barBu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL I_vote_rcap 
GüvercinciLeR
Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL I_vote_lcapBu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL Voting_barBu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL I_vote_rcap 
ßlack Raın
İBRAHİM GÖKKAYRAK
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 113 kişi Paz Tem. 30, 2017 11:32 pm tarihinde online oldu.
Anket

Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL

YazarMesaj
Mardinci
GÜVERCİNCİLER -- > ADMİN

GÜVERCİNCİLER -- > ADMİN
Mardinci

Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Aktif Gücü :
Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL Right_bar_bleue

Aktif Puanı : 680
Mesaj Puanı : 755435
İş/Hobiler : Hayvan ßesLeme

Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL Empty
MesajKonu: Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL   Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL EmptyC.tesi Ocak 23, 2010 9:28 am

Nevşehir'de kuş besleyicisi Mustafa Demirayak'ın sahibi olduğu ve Türkiye'nin en uzun takla atan güvercini olan 'Kral Taklacı' isimli güvercine biçilen değer 25 bin YTL.

Nevşehir'de kaynak atölyesi sahibi olan ve uzun yıllardır güvercin besleyen Mustafa Demirayak, sahibi olduğu Taklacı Güvercinler serisinden Gökmardin Öntepeli cinsi güvercinin 250 metre havalanarak bu sürede 50 ila 60 arasında takla atabildiğini söyledi. Normal bir takla güvercinin yuvasının bulunduğu damdan ancak 30-40 metre yükselerek 7-8 takla atabildiğini belirten Mustafa Demirayak, 'Kral Taklacı' adını verdiği güvercini için sürekli olarak teklifler aldığını kaydetti. Güvercini için kendisinin 25
bin YTL talep ettiğini ifade eden Demirayak, "Güvercin merakı çok ayrı bir zevk. Kendim 7 yaşımdan beri güvercin besliyorum ve şu anda 20 güvercinim var. Böylesine güzel takla atabilen bir güvercin çok zor yetişir. Zaten ben de 33 yılda ilk kez böyle bir güvercine sahip oldum. Şimdi Türkiye'nin dört bir yanından güvercinimi izlemek için geliyorlar ve satmamı istiyorlar. Son olarak 20 bin YTL önerdiler ancak satmadım" dedi.
Şu anda Türkiye'nin en uzun takla atan güvercinine sahip olduğunu ve bu kuşun anne ve babasının da kendisinde olduğunu ifade eden Mustafa Demirayak, Kral Taklacı'nın anne babası için ise 100 bin YTL üzerinde bir fiyat talep edeceğini açıkladı. Demirayak, "Güvercinlerimi iş yerimde besliyorum ve işlerimden arta kalan tüm zamanımı bunlarla geçiriyorum. Bunlara harcadığım zaman ve paranın yanında benim talep ettiğim ücret oldukça normal. Aslında benim için bunlar bu fiyatlardan daha değerli" diye konuştu.

Bu güvercin, bir arabaya bedel: 25 BİN YTL Taklaciguvercinuz8
http://guvercinciler.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sabuni Güvercin
» Şekeri Güvercin
» MALATYA HAS GÜVERCİN
» GüverCin Columba Livia
» Güvercin Besleyenlerin Pnömonisi (Zatürre)